Wkłady kominkowe - Europa 7

SZER. FASADY 71 cm lub 80 cm
MAKS. DŁ. POLAN 55 cmh
MOC NOMINALNA 13 kW
MOC MAKSYMALNA 21 kW

Zachwycający czystością linii wkład kominkowy Europa7 idealnie komponuje się z zarówno rustykalnym jak i nowoczesnym kominkiem. Maksymalna długość polan przeznaczonych na opał wynosi 55 cm. Duża szyba umożliwiająca podziwianie płomieni została umocowana w drzwiczkach wykonanych w profilowanego żeliwa, za którymi ukryto popielnik.

Aby ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z kominka wprowadzono nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak: regulowany szyber, czy opatentowany system zapobiegający zadymieniu pomieszczenia. Łatwy dostęp do manetki sterującej otworem wlotu powietrza do spalania i szybrem sprawia, że regulacja ciągu jest wyjątkowo prosta i skuteczna.
Różne modele tylnych płyt żeliwnych dostępne są na zamówienie bez dodatkowej opłaty.

Opcjonalnie wkład kominkowy Europa7 można wyposażyć w drzwiczki uchylno-podnoszone pokryte ozdobną powłoką mosiężną i dystrybutor gorącego powietrza.

7 LAT GWARANCJI na żeliwo (nie dotyczy rusztu). Wkład Europa7 łączy nowoczesne technologie z wysoką jakością żeliwa zapewniając tym samym bezawaryjne użytkowanie na długie lata.

Drzwiczki uchylne Podczas gdy szyber jest zamknięty drzwiczki są zablokowane (rozwiązanie opatentowane).
Drzwiczki uchylno-podnoszone Szyber uchyla się automatycznie podczas otwierania lub podnoszenia drzwiczek (rozwiązanie opatentowane)


Model w wersji z drzwiczkami uchylno-podnoszonymi Nr ref.: F550
(opcja: drzwiczki żeliwne pokryte ozdobną powłoką mosiężną)


Model w wersji
z drzwiczkami uchylnymi Nr ref.: F 500

WYMIARY WKŁADÓW (w mm)

Możliwość wyboru wzoru tylnej płyty żeliwnej