Wkłady kominkowe - Pano 7

Szerokość fasady: 71 lub 80 cm
Maks. długość polan: 55 cm
Moc nominalna: 14 kW
Moc maksymalna: 23,7 kW

Ten wspaniały wkład kominkowy którego fasada jest ukształtowana wypukle doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnej jak i rustykalnej obudowie. Jego wymiary dopuszczają stosowanie polan o długości do 55 cm. Duże, wypukłe, profilowane drzwi dają możliwość szerokiego widoku ognia. Szyber uchyla się automatycznie podczas otwierania lub podnoszenia drzwiczek. Ten opatentowany system zapobiega zadymieniu pomieszczenia podczas dokładania opału do paleniska. tatwy dostęp do manetki sterującej otworem wlotu powietrza do spalania i szybrem sprawia, że regulacja ciągu jest wyjątkowo prosta i skuteczna. Różne modele tylnych płyt dekoracyjnych dostępne są na zamówienie bez dodatkowej opłaty Wkład kominkowy Pano 7 ma dostępne w opcji żeliwne drzwiczki pokryte mosiężną powłoką oraz drzwiczki uchylno-podnoszone. Objęty 7-letnią gwarancją na żeliwo (nie dotyczi rusztu i deflektora), wkład kominkowy Pano 7 jest jednym z najbardziej udanych i wydajnych osiągnięć nowoczesnej techniki. Lącząc nowoczesne technologie z wysoką jakością żeliwa, zapewnia on bezawaryjne użytkowanie przez długie lata.
DYSTRYBUTOR GORĄCEGO POWIETRZA
(masa wkładu z dystrybutorem wynosi 212 kg)
Dla lepszej kumulacji i efektywniejszego rozprowadzania gorącego powietrza. Specjalne kanały rozprowadzają gorące powietrze do innych pomieszczeń budynku. dostarczany z: 2 zaślepkami i 2 króćcami.


DRZWICZKI UCHYLNO-PODNOSZONE
(masa wkładu z mechanizmem podnoszenia wynosi 230 kg) Ruch drzwiczek oparty jest na układzie przeciwwagi, łańcucha i kół zębatych skręconych przy pomocy nakrętek samozaciskowych. Ruch pionowy ramki drzwiczek odbywa się w specjalnej prowadnicy, co pozwala na płynne ich podnoszenie i opuszczanie.

 

WYMIARY WKŁADU (w mm)

DOSTARCZANE SERYJNIE DEKORACYJNE PŁYTY ŻELIWNE: