Wkłady kominkowe - Panoramic

Szerokość fasady: 71 lub 80 cm
Maks. długość polan: 60 cm
Moc nominalna: 15 kW
Moc maksymalna: 21 kW

Ten wspaniały wkład kominkowy którego fasada jest ukształtowana lekko wypukle doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnej jak i rustykalnej obudowie. Jego wymiary dopuszczają stosowanie polan o długości nawet 60 cm. Duże, wypukłe, profilowane drzwiczki dają możliwość szerokiego widoku ognia. Aby ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z kominka wprowadzono nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak: regulowany szyber, czy opatentowany system zapobiegający zadymieniu pomieszczenia podczas dokładania opału do paleniska. Łatwy dostęp do manetki sterującej otworem wlotu powietrza do spalania i szybrem sprawia, że regulacja ciągu jest wyjątkowo prosta i skuteczna.
Różne modele tylnych płyt dekoracyjnych dostępne są na zamówienie bez dodatkowej opłaty.
Wkład kominkowy PANORAMIC ma dostępne w opcji żeliwne drzwiczki pokryte mosiężną powłoką, drzwicki uchylno-podnoszone, a także system usuwania popiołu H NET (patent CSD).
Objęty 7-letnią gwarancją na żeliwo (nie dotyczy rusztów) wkład kominkowy PANORAMIC jest jednym z najbardziej udanych i wydajnych osiągnięć nowoczesnej techniki. Łącząc nowoczesne technologie z wysoką jakością żeliwa, zapewnia on bezawaryjne użytkowanie przez długie lata.

OPCJE

DRZWICZKI UCHYLNO-PODNOSZONE
(masa 241 kg) 
Ruch drzwiczek oparty jest na układzie przeciwwagi, łańcucha i kół zębatych skręconych przy pomocy nakrętek samozaciskowych. Ruch pionowy ramki drzwiczek odbywa się w specjalnej prowadnicy co pozwala na płynne ich podnoszenie i opuszczanie.

DYSTRYBUTOR
(masa 212 kg)
W celu zapewnienia lepszej koncentracji i ruchu gorącego powietrza, niektóre wersje wkładu PANORAMICŽ mogą być
wyposażone w dystrybutor gorącego powietrza. Do dystrybutora można przyłączyć kanały wyprowadzające ciepłe powietrze do żądanych pomieszczeń w budynku.
DOSTARCZANY WRAZ Z: 2 ZAŚLEPKAMI I Z 2 KRÓĆCAMI.

FASADA 80 Cm
(masa 210 kg)
Wkład podobny do wszystkich modeli
serii 3000, wzbogacony o dwa żeliwne profilowane elementy. Bardzo estetyczny, trzy modele do wyboru.
 SYSTEM ODPROWADZANIA
POPIOŁU NA NIŻSZE KONDYGNACJE
(DO PIWNICY).
MOŻNA GO STOSOWAĆ WE WSZYSTKICH
MODELACH WKŁADU PANORAMIC.

 
Tabela referencji wkładów

WYMIARY WKŁADU

TYLNE PŁYTY ŻELIWNE: