Wkłady kominkowe - Super 8

Szerokość fasady: 80 cm
Maks. długość polan: 65 cm
Moc nominalna: 16 kW
Moc maksymalna: 22,5 kW

Duże wymiary i moc 16 kW usatysfakcjonuje każdego nabywcę wkładu kominkowego SuperB. Maksymalna długość polan
przeznaczonych na opał wynosi 65 cm. Dużą szybę umożliwiającą podziwianie ognia umocowano w drzwiczkach wykonanych z profilowanego żeliwa

Aby ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z kominka wprowadzono nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak: regulowany szyber, czy opatentowany system zapobiegający zadymieniu pomieszczenia.
Łatwy dostęp do manetki sterującej otworem wlotu powietrza do spalania i szybrem sprawia, że regulacja ciągu jest wyjątkowo prosta i skuteczna. Różne modele tylnych płyt dekoracyjnych dostępne są na zamówienie bez dodatkowej opłaty. Opcjonalnie wkład kominkowy Super8 można wyposażyć w drzwiczki uchylno-podnoszone, pokryte ozdobną powłoką mosiężną, dystrybutor gorącego powietrza.
Wkład SuperB łączy nowoczesne technologie z wysoką jakością żeliwa, zapewniając tym samym bezawaryjne użytkowanie na długie lata.


Model w wersji z drzwiczkami uchylnymi (dystrybutor gorącego powietrza w opcji)


WYMIARY WKŁADU (w mm)

Wkład w wersji z drzwiczkami uchylno-podnoszonymi i dystrybutorem gorącego powietrza (w górnej części dystrybutora 4 wloty o 125) wyposażony standardowo w 2 króćce o 125 i 2 zaślepki.


Nowoczesne rozwiązania techniczne

Drzwiczki uchylne Podczas gdy szyber jest zamknięty drzwiczki są zablokowane (rozwiązanie opatentowane).

Drzwiczki uchylno-podnoszone Szyber uchyla się automatycznie podczas otwierania lub podnoszenia drzwiczek (rozwiązanie opatentowane)


Szuflada popielnika z suwakiem wlotu świeżego powietrza


Szyber o regulowanej powierzchni przekroju; umożliwia zmniejszenie ciągu

Tylne płyty żeliwne